KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9917754
nr 991 7754
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Blandteknik, Hans Arnold (1925-2010), Hundar, signerad, 36x64
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 2 november 2015
kl 19:14:34
2/11 18:55:17
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold